Test Suite (3.0.72-beta1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Report
gu: અહેવાલ
