Test Suite (3.0.72-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite
