Test Suite (3.0.72-beta1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: root
oc: raiç

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Configure
oc: Configurar

en: Module
oc: Modul

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Details
oc: Detalhs

en: Configuration
oc: Configuracion

en: External
oc: Extèrne

en: Unit
oc: Unitat

en: Results
oc: Resultats

en: Product
oc: Produit

en: Abandoned
oc: Abandonat

en: Filter log messages
oc: Filtrar los messatges del jornal

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: Database log cleared.
oc: S'es netejat l'enregistrament de la basa de donadas.
