Test Suite (3.0.72-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ
