Test Suite (3.0.73-beta1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: root
he: שורש

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: Configure
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Area
he: איזור

en: Module
he: מודול

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Details
he: פרטים

en: Directory
he: סיפרייה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Unit
he: יחידה

en: Results
he: תוצאות

en: Requirements
he: דרישות

en: Filter log messages
he: סינון מסרי יומן

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.

en: Database log cleared.
he: יומן מסד הנתונים נקי.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את רשומות היומן האחרונות?
