Test Suite (3.0.73-beta1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: root
kk: түбір

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
