Test Suite (3.0.73-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
