Test Suite (3.0.73-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Error
sr: Грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unit
sr: Јединица
