Test Suite (3.1.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: root
et: juur

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Area
et: Pindala

en: Module
et: Moodul

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Severity
et: Tõsidus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Id
et: ID

en: Directory
et: Kataloog

en: Configuration
et: Seadistus

en: Results
et: Tulemused

en: Report
et: Teavita

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: Database log cleared.
et: Andmebaasilogi on tühjendatud.

en: Confirm delete recent log messages
et: Kinnita viimaste logiteadete kustutamine

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
et: Oled kindel, et soovid kustutada viimased logikirjed?
