Test Suite (3.1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Module
ka: მოდული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Details
ka: დეტალები

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Results
ka: შედეგები
