Test Suite (3.1.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: root
is: rót

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Core
is: Kjarni

en: View
is: Skoða

en: Configure
is: Stilla

en: Error
is: Villa

en: Area
is: Svæði

en: Module
is: Eining

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Details
is: Nánar

en: Results
is: Niðurstöður
