Test Suite (3.1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: root
os: уидаг

en: Name
os: Ном

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
