Test Suite (3.1.0) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: root
pl: główny

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Area
pl: Obszar

en: Module
pl: Moduł

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Severity
pl: Priorytet

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Directory
pl: Katalog

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Unit
pl: Jednostka

en: Results
pl: Wyniki

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Installation
pl: Instalacja

en: Report
pl: Raport

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Database log cleared.
pl: Log bazy danych wyczyszczony.

en: Confirm delete recent log messages
pl: Potwierdź usunięcie ostatnich wpisów dziennika

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
pl: Czy na pewno usunąć ostatnie wpisy dziennika?
