Tether Stats (2.0.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Url
ka: ბმული

en: Day
ka: დღე

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Hour
ka: საათი
