Tether Stats (2.0.1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Database
fi: Tietokanta

en: Url
fi: Osoite

en: Id
fi: Tunniste

en: Day
fi: Päivä

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Use inclusion or exclusion mode
fi: Käytä sisällyttämis- tai poissulkemistilaa

en: Rules
fi: Säännöt

en: Browser
fi: Selain

en: Query
fi: Kysely

en: Hour
fi: Tunti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Hits
fi: Osumia

en: Advanced configuration
fi: Edistyneet valinnat

en: Element
fi: Elementti

en: Bundle
fi: Paketti

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: Route name
fi: Reitin nimi
