Tether Stats (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Hits
af: Treffings
