Tether Stats (8.x-1.01) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Url
sq: Adresa Url

en: Hits
sq: Vizita
