Tether Stats (8.x-1.02) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Database
ca: Base de dades

en: Day
ca: Dia

en: Use inclusion or exclusion mode
ca: Usa el mode d'inclusió o exclusió

en: Rules
ca: Regles

en: Query
ca: Consulta

en: Hour
ca: Hora

en: Entity
ca: Entitat

en: Hits
ca: Accessos

en: Examples
ca: Exemples

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: Route name
ca: Nom de la ruta
