Tether Stats (8.x-1.02) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Day
el: Ημέρα

en: Query
el: Ερώτημα

en: Hour
el: Ώρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Bundle
el: Ομάδα

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
