Tether Stats (8.x-1.02) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Statistics
fa: آمار

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Url
fa: نشانی

en: Id
fa: شناسه

en: Day
fa: روز

en: Rules
fa: قوانین

en: Query
fa: پرس و جو

en: Hour
fa: ساعت

en: Entity
fa: عنصر

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Bundle
fa: بسته

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: Route name
fa: نام مسیر
