Tether Stats (8.x-1.02) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Overview
id: Sekilas

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Statistics
id: Statistik

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Day
id: Hari

en: Use inclusion or exclusion mode
id: Gunakan mode inklusi atau eksklusi

en: Query
id: Kueri

en: Hour
id: Jam

en: Entity
id: Entitas

en: Examples
id: Contoh

en: Element
id: Elemen

en: Bundle
id: Bundel

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.

en: Route name
id: Nama rute
