Tether Stats (8.x-1.02) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Statistics
lv: Statistika

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Database
lv: Datubāze

en: Day
lv: Diena

en: Query
lv: Vaicājums

en: Hour
lv: Stunda

en: Entity
lv: Entītija

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Examples
lv: Piemēri

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Element
lv: Elements

en: Bundle
lv: Komplekts

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.
