Tether Stats (8.x-1.02) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Url
oc: URL

en: Day
oc: Jorn

en: Rules
oc: Règlas

en: Query
oc: Requèsta

en: Hour
oc: Ora

en: Entity
oc: Entitat

en: Hits
oc: Accès

en: Examples
oc: Exemples

en: Bundle
oc: Paquet

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
