Tether Stats (8.x-1.02) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Exclude
sr: Изостави

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Bundle
sr: Пакет
