Tether Stats (8.x-1.02) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Day
th: วัน

en: Query
th: สอบถาม

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
