Tether Stats (8.x-1.03) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: Day
bs: Dan

en: Query
bs: Upit

en: Hour
bs: Sat

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
