Tether Stats (8.x-1.03) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Bundle
gu: બંડલ
