Tether Stats (8.x-1.03) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Url
he: כתובת url

en: Day
he: יום

en: Rules
he: כללים

en: Query
he: שאילתה

en: Hour
he: שעה

en: Entity
he: יישות

en: Hits
he: כניסות

en: Element
he: אלמנט

en: Bundle
he: חבילה

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.
