Tether Stats (8.x-1.03) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ
