Tether Stats (8.x-1.03) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: %name must be a positive integer.
te: %name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణాంకం అయివుండాలి.
