Tether Stats (8.x-1.03) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Day
ug: كۈن

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى
