Tether Stats (8.x-1.04) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Database
hu: Adatbázis

en: Url
hu: Webcím

en: Id
hu: Azonosító

en: Day
hu: Nap

en: Use inclusion or exclusion mode
hu: A beleértő vagy a kizáró módot használja

en: Rules
hu: Szabályok

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Hour
hu: Óra

en: Entity
hu: Entitás

en: Hits
hu: Találatok

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: Element
hu: HTML elem

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Query String
hu: Lekérdezési karaktersorozat

en: Route name
hu: Útvonal neve
