Tether Stats (8.x-1.04) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Database
tr: Veritabanı

en: Day
tr: Gün

en: Rules
tr: Kurallar

en: Query
tr: Sorgu

en: Hour
tr: Saat

en: Entity
tr: Nesne

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Element
tr: Öğe

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: Route name
tr: Yol adı
