Tether Stats (8.x-1.04) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time
