Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Other
he: אחר

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Font size
he: גודל גופן

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
