Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Other
hi: अन्य

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
