Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
