Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: About
sq: Informacione
