Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
