Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
