Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Other
el: Άλλο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
