Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Other
ka: სხვა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Nothing
ka: არაფერი
