Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: About
lt: Apie

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
