Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Other
nl: Andere

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: About
nl: Over

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Original width
nl: Originele breedte
