Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Other
nn: Andre

en: Text color
nn: Tekstfarge
