Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
