Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Other
pl: Inne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: About
pl: O stronie

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Sample text
pl: Przykładowy tekst

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
