Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Other
te: ఇతర

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: About
te: గురించి
