Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Other
cy: Arall

en: Image style
cy: Arddull delwedd
