Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Other
da: Anden

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Image path
da: Billedesti

en: About
da: Om

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
